2025 Towmor Utility 6 x 12
The Trailer Co. Tulsa, OK
Utility Trailers
$1,850
| Location: | Tulsa, OK |
| Status: | sold |
| Condition: | New |
| Trailer Type: | Utility Trailers |
| VIN: | 1F9BU1213SS368113 |
| Stock Number: | N32 |
| Year: | 2025 |
| Make: | Towmor |
| Model: | TOW UT 6x12 Utility Trailer |
| Color: | Black |
| Price: | 1850 |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 3500 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Length (FT): | 12' or 144" |
| Width (FT): | 6' or 72" |
| Hitch Type: | Bumper Pull |
| Date Added: | 04/30/2025 |
| Date: | 2026-01-19 |